ثبت نام و هزینه های کنفرانس

• یک نویسنده از هر مقاله پذیرفته شده باید از تاریخ 14 اسفند 1395 الی 22 اسفند 1395 هزینه ثبت نام مقاله را بر اساس جدول زیر پرداخت نماید. در غیر اینصورت مقاله پذیرفته شده در مجموعه مقالات کنفرانس چاپ نخواهد شد. هزینه ثبت نام شامل مدارک کنفرانس، یک هدیه یادگاری از سوی کنفرانس، هزینه شرکت در جلسات و پذیرایی ها، 2 روز نهار و شرکت در شام ضیافت کنفرانس خواهد بود.

ثبت نام در کنفرانس هزینه ثبت نام زودهنگام (ریال) تا 22 اسفند 1395 هزینه ثبت نام دیرهنگام (ریال) بعد از 22 اسفند 1395
ارسال نسخه نهایی مقاله پذیرفته شده و شرکت در کنفرانس (مقالاتی که هزینه داوری را پرداخت نموده‌اند) مقالات انگلیسی 2,700,00 ریال 3,200,000 ریال
مقالات فارسی 2,200,000 ریال 2,700,000 ریال
ارسال نسخه نهایی مقاله پذیرفته شده و شرکت در کنفرانس (مقالاتی که هنوز هزینه داوری را پرداخت ننموده‌اند) مقالات انگلیسی 3,000,00 ریال 3,500,000 ریال
مقالات فارسی 2,500,000 ریال 3,000,000 ریال
ارسال نسخه نهایی مقاله پذیرفته شده و شرکت در کنفرانس
( اعضای IEEE یا انجمن ماشین بینایی)*
مقالات انگلیسی 2,100,00 ریال 2,600,000 ریال
مقالات فارسی 1,700,000 ریال 2,200,000 ریال
شرکت در کنفرانس بدون مقاله (دانشجویی) 2,000,000 ریال 2,500,000 ریال
شرکت در کنفرانس بدون مقاله (غیردانشجویی) 2,500,000 ریال 3,000,000 ریال

• *اعضای IEEE یا انجمن ماشین بینایی باید اسکن کارت عضویت خود را نیز به همراه سایر فایلها ارسال نمایند.

• افرادي كه بيش از يك مقاله انها پذيرفته شده است لازم است مقاله انگلیسی خود را به عنوان مقاله اول و مطابق جدول فوق ثبت نام نمایند. در ضمن به ازاي هر مقاله اضافي باید مبلغ 1500000 ریال برای هر مقاله انگلیسی و 1250000 ریال برای هر مقاله فارسی پرداخت نمايند و این موضوع را بر روی فیش ارسالی حتما قید نمایند.

لطفا پیش از ارسال مقاله به نکات زیر دقت فرمایید:

 • هزینه دریافتی اولیه جهت داوری غیر قابل بازگشت بوده و در صورت عدم پذیرش مقاله، به نویسنده آن مقاله برگردانده نخواهد شد.
 • هزینه ثبت نام ارسال نسخه نهایی مقاله پذیرفته شده و شرکت در کنفرانس مربوط به یک نفر از نویسندگان می‌باشد. سایر نویسندگان جهت شرکت در کنفرانس باید مطابق جدول ثبت نام نمایند.
 • عنوان مقاله و نام نویسنده (گان) و ترتیب آنها در مقالات پذیرفته شده غیرقابل تغییر است. در صورت مشاهده هر گونه تغییر مقاله حذف و هزینه ثبت نام نیز مسترد نخواهد شد.

مقالات پذیرفته شده برای ارایه به صورت پوستر

 • نویسندگان این مقالات باید علاوه بر مبالغ درج شده در جدول بالا، مبلغ 300000 ریال جهت چاپ و نصب پوستر خود به شماره حساب اعلام شده پرداخت نمایند و در تصویر فیش ارسالی قید نمایند که مبلغ مربوط به هزینه پوستر نیز به حساب واریز شده است.
 • مقالات فارسی پذیرفته شده برای ارایه به صورت پوستر باید نمونه پوستر پیشنهادی کنفرانس برای تهیه پوستر خود استفاده کنند. در ضمن مقالات انگلیسی پذیرفته شده برای ارایه به صورت پوستر نیز باید باید نمونه پوستر پیشنهادی کنفرانس برای تهیه پوستر خود استفاده کنند.
 • پس از آماده نمون پوستر یک نسخه PDF آن را به آدرس ایمیل zahra.mobini1@gmail.com ارسال نمایید. لطفا شماره مقاله خود را در موضوع ایمیل ارسالی ذکر نموده و فیش مربوط به هزینه ارسال را نیز به همان ایمیل ضمیمه نمایید. در صورتیکه هزینه پوستر را قبلا ارسال نموده اید نیازی به ارسال مجدد فیش نمی باشد.

فرآیند ثبت نام پس از پذیرش مقاله طی فرآیند هشت مرحله‌ای زیر صورت می‌گیرد:

مرحله اول:

اعمال ویراش های لازم با توجه به نظرات و تغییرات خواسته شده توسط داوران محترم

مرحله دوم:

حذف شماره صفحه از روی فایل نهایی مقاله

مرحله سوم:

آماده کردن نسخه نهایی به فرمت PDF مطابق الگوی انگلیسی ( برای مقالات انگلیسی پذیرفته شده) قرار داده شده در سایت کنفرانس . در این مرحله باید مطابق الگوی نهایی مقالات، header و footer مطابق زیر قرار داده شود:

Footer
978-1-5090-6454-0/17/$31.00© IEEE
Header
3rd International Conference on Pattern Recognition and Image Analysis (IPRIA 2017) April 19-20, 2017

مرحله چهارم:

تکمیل فرم copyright و حق تالیف

 • نویسندگان مقالات پذیرفته شده انگلیسی می بایست فرم copyright را از اینجا دانلود نمایند و پس از تکمیل آن، اسکن نسخه امضا شده فایل copyright را همراه سایر فایلها ارسال نمایند. ( بند 8 را ملاحظه فرمایید)
 • ب) نویسندگان مقالات پذیرفته شده فارسی می بایست فرم حق تالیف را از اینجا دانلود نموده پس از تکمیل فرم و امضا ، اسکن آن را در قالب pdf تهیه نمایند. نام این فایل pdf باید شماره مقاله باشد.

مرحله پنجم:

بررسی صحت فایل مقاله توسط سامانه IEEE PDF Express Plus مطابق دستورالعمل زیر (مقالات فارسی پذیرفته شده نیازی به این مرحله ندارند)

 • الف) مراجعه به سایت pdf-express
 • ب) انتخاب گزینه New Users - Click here
 • ج) وارد کردن ID کنفرانس، آدرس ایمیل و پسورد انتخابی ( conference ID: 41172X)
 • د) ادامه مراحل و وارد کردن اطلاعات مورد نیاز مطابق دستورالعمل سایت
 • ه) پس از تکمیل مراحل ثبت نام شما یک ایمیل تایید دریافت خواهید نمود.

مرحله ششم:

پرداخت هزینه کنفرانس مطابق جدول هزینه های کنفرانس و به حساب زیر

نام بانک بانک تجارت (کد شعبه 28140)
صاحب حساب تمرکز درآمد حساب واسط پژوهشی دانشگاه شهرکرد
شماره حساب 2814083309
شماره "شبا" IR69018 000 000 000 2814083309

مرحله هفتم:

آپلود نسخه نهایی مقاله (فایل pdf دریافتی از سایت pdf-express) در سامانه easychair

مرحله هشتم:

ارسال فایل های زیر در قالب یک فایل زیپ شده به آدرس info@ipria2017.com (نام فایل زیپ شده باید دقیقا شماره مقاله دریافتی از سامانه easychair باشد.)

 • 1- تصویر فیش پرداختی
 • 2- فایل چکیده به همراه نام نویسندگان مقاله در فرمت MS Word
 • 3- ارسال اسکن فایل حق تالیف در فرمت pdf ( تنها برای مقالات فارسی)
 • 4- ارسال اسکن فایل copyright در فرمت pdf ( برای مقالات انگلیسی)
 • 5- اسکن کارت عضویت IEEE یا انجمن ماشین بینایی (در صورت عضویت همزمان در IEEE یا انجمن ماشین بینایی اسکن یکی از کارت‌های عضویت کافی است.)
 • 6- برای مقالات پذیرش شده به صورت پوستر باید فایل pdf پوستر را به صورت زیپ شده ارسال نمایند.

نویسندگان محترم توجه داشته باشند که پس از انجام اصلاحات مطابق نظر داوران محترم و آپلود مقاله، پذیرش نهایی مقاله بعد از ارسال فیش واریز هزینه و چکیده فارسی مقاله به ایمیل info@ipria2017.com می باشد. ضمنا توجه داشته باشید در مورد اعضای IEEE یا انجمن ماشین بینایی، ارسال اسکن کارت عضویت جهت پذیرش نهایی مقاله الزامی است. در صورت عدم ارسال هر یک از فایلهای فوق، کنفرانس هیچ مسئولیتی در قبال چاپ مقاله نخواهد داشت.

تذکر مهم اول) انجام تمامی مراحل فوق و بررسی صحت مقاله توسط PDF Express و پر کردن فرم IEEE Copyright بسیار با اهمیت است و در صورتی که انجام نشود، مقاله توسط انجمن IEEE در سایت IEEE Xplore نمایه نمی گردد و مسئولیت این موضوع با نویسنده است و کنفرانس در این مورد مسئولیتی ندارد.

تذکر مهم دوم) با توجه به قوانین Plagiarism درصورتیکه محتوای مقاله تطابق زیادی با مقالات چاپ شده قبلی داشته باشد، انجمن IEEE از چاپ آن در IEEE Xplore معذور است. مسئولیت این مورد به عهده نویسندگان محترم می باشد و کنفرانس هیچگونه مسئولیتی در قبال چاپ قطعی در IEEE Xplore، Conference Proceeding یا برگشت حق ثبت نام نویسندگان نخواهد داشت.

تذکر مهم سوم) لطفا توجه داشته باشید ظرف 48 ساعت پس از دریافت ایمیل، تاییدیه دریافت فایلهای دریافتی برای نویسنده مسؤل (فرستنده ایمیل) ارسال خواهد شد. در غیر اینصورتنویسندگان محترم می‌توانند از طریق شماره تلفن 038-32321634 پرداخت خود را پیگیری نمایید.